Wczytywanie...

O nas

Jak pracujemy?

Web & Mobile Design

Projektowanie procesów biznesowych

Development

Rozwój oprogramowania

Strategy

Strategie

Produkty

Osiągajmy więcej.

Intrao

Intrao ułatwia współpracę z partnerami. Szacowanie kosztów, realizacja projektów, planowanie usług pozwala nam dostarczać najlepsze usługi dla klientów. Automatyzacja wielu procesów biznesowych, od tworzenia ofert, alokacji zasobów, fakturowania i raportowania - usprawnia zarządzanie projektami. Wdrożony mechanizm Business Intelligence pozwala na zautomatyzowanie i uproszczenie analiz i wnioskowania.

Projekt współfinansowany z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Działanie 8.2 „W ramach realizacji projektu„Wdrożenie systemu B2B automatyzującego procesy niezbędne do świadczenia usług IT przez Euroing wraz z partnerami"

Produkty

Pomagamy podjąć właściwą decyzję.

IT-Matchmaker

IT-Matchmaker zapewnia szybki, łatwy i sprawdzony sposób, wyboru oprogramowania dostosowanego do potrzeb Twojej firmy. IT-Matchmaker jest używany od wielu lat przez firmy w Niemczech i Szwajcarii. Zamiast długiego procesu modelowania biznesowego, wystarczy wybrać, funkcjonalności jakich potrzebuje Twoja firma, a otrzymasz bezpłatny RAPORT TOP20 z rozwiązaniami odpowiadającymi potrzebom Twojej firmy.

Chciałbyś się przywitać

Zapraszamy - skontaktuj się z nami!

Napisz do nas

Nazwa:


E-mail:


Wiadomość:


Contact

Euroing Sp. z o.o.

Czapelska 40/33, 04-081 Warszawa

+48 22 258 39 42

marketing[at]euroing.pl

serwis[at]euroing.pl

finanse[at]euroing.pl

dyrekcja[at]euroing.pl

facebookFacebook
twitterTwitter
linkedlnLinkedln